ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Дрвени играчки, Друштвена игра  >  Детска кутија со алат – Janod

  Детска кутија со алат – Janod

  1.832 ден

  Дај ми го клучот! Бидејќи мама и тато работат низ дома или сакаат да прават нешто сами од време на време, 
  можеби сте забележале дека вашето дете сака да ве имитира и да ви помогне на свој начин? Оваа кутија 
  со алатки ги содржи сите материјали што ќе му бидат потребни на вашето дете за да го прави она што го 
  прават возрасните со целосна безбедност! Оваа дрвена футрола содржи 9 алатки: чекан, рамен шрафцигер, 
  вежба, пила, мајмунски клуч, клуч, линијар, 2 клешти. Благодарение на неговата лесна за носење футрола, 
  децата на возраст од 3 и повеќе години ќе можат да ги однесат овие прекрасни алатки до сите нивни омилени 
  градилишта!

  Нема на залиха

  SKU: 3700217364816/J06481 Категории: , Ознаки: , , , , Brand:

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

  Може да ви се допаѓа и…