ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Сложувалки  >  DISC. THE DINOSAURS PUZZLE

  DISC. THE DINOSAURS PUZZLE

  1.490 ден

  Погледнете низ сината лупа и патувајте до Јура со Longji. Ќе откриете импресивни Tiranosaurus rex, diplodocus и spniosaurus како шетаат среде вулкани. Сега земете ја црвената лупа и ќе видите како фосилизираните коски на овие гиганти станале дел од
  природонаучниот музеј. Загатка во која можете да откриете две реалности, едната со црвената лупа и другата со сината лупа. Играта вклучува сложувалка од 200 парчиња и две лупи за откривање на двата универзума.

  Нема на залиха

  SKU: PZ393U Категорија: Ознаки: , , , , Brand:

  Опис

  Илустрација: Себастија Сера
  Возраст: 8 до 12 години
  Број на парчиња 200
  Материјал: FSC хартија и рециклиран картон
  Пакување: Цврста картонска кутија

  Дополнителни информации

  Бренд

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.