ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Сложувалки  >  DISCOVER EUROPE PUZZLE

  DISCOVER EUROPE PUZZLE

  1.590 ден

  Европа е полна со прекрасни места кои може да се посетат, оваа сложувалка ќе ни помогне да откриеме
  некои од чудата кои се наоѓаат на овој стар континент. Прво ќе ја наместите сложувалката, потоа ќе ги бараме Саграда Фамилија, Колсеумот, Биг Бен или
  Малата сирена меѓу многу други. Ќе ги најдете сите? Играта вклучува сложувалка од 200 парчиња и 34 плочки за набљудување.

  Нема на залиха

  SKU: PZ394U Категорија: Ознаки: , , , , , , , Brand:

  Опис

  Илустрација: Кармен Салдања
  Возраст:7+ години
  Број на парчиња: 200
  Материјал: FSC хартија и рециклиран картон
  Пакување: Цврста картонска кутија
  Големина: 30,5 x 20 x 8 cm
  Големина на пакувањето: 67 x 48 cm

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.