ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  DISCOVER THE WORLD PUZZLE

  1.490 ден

  Нема на залиха

  Опис

  Големата сина планета крие многу тајни.
  
  Прво мора да ја решите загатката, а потоа да ги пронајдете Ајфеловата кула, Big Ben или пандата 
  меѓу многу други. Дали ќе ги најдете сите?
  
  Играта вклучува сложувалка од 200 парчиња и 34 картички.

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.