ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Дрвени играчки  >  Дом за семејството кукли – Hape

  Дом за семејството кукли – Hape

  12.390 ден

  Безвремена играчка што ќеја поттикне детската фантазија.

  In stock

  Кол.
  SKU: 6943478018402/3304 Category: Tags: , Brand:

  Description

  Повеќето деца сонуваат за сопствена куќичка за кукли. Oваа куќа, којашто содржи подвижни ламби и ѕвонче на врата, со својата реалистичност практичност и опременост ќе биде прекрасен дом за вашето семејство кукли.

  Допуштете ѝ на детската фантазија да работи слободно и додека дизајнираат убава кујна, или пријатна спална соба за нивните кукли, со парчињата мебел коишто се дел од комплетот.

  Куќата има главна спална соба, детска соба, дневна соба, бања, два балкона, трпезарија, кујна, ходник, гаража и градина со базен.

  ЛЕД-светлата за секоја соба може да се поместат со помош на магнет.

  Содржи 29 додатоци.

  Димензии: 80.2 x 29 x 72.2 cm

  Материјал: Дрво

  Reviews

  There are no reviews yet.

  Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.