ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  Домино – SWEET COCOON

  1.650 ден

  In stock

  Description

  Овие 100 дрвени парчиња му овозможуваат на вашето дете да изгради патека исполнета со стапици за убавите домино буфчиња (основа, мост, мелница, знаме, ѕвонче,навој и падина). Оваа дрвена домино игра е идеална за развој на умешност и трпеливост на вашето дете додека се забавувате. Таа е дел од колекцијата Sweet Cocoon, со нежени бои, инспирирана од тековните трендови да ги придружува првите учења на вашето дете!

  Димензии: 13 x 13 x 20 cm

  Материјал: Дрво (медијапан)

  Возраст:  3-8 г.

  Димензии на кутијата: 25 x 20 x 8 cm

  Additional information

  Weight 1 kg
  Бренд

  Reviews

  There are no reviews yet.

  Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.