ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Книги за деца  >  Don’t tickle the Dinosaur! Usborne – сензорна и музичка

  Don’t tickle the Dinosaur! Usborne – сензорна и музичка

  1.050 ден

  На залиха

  SKU: 9781474976763 Категорија: Ознаки: , ,

  Опис

  Оваа прекрасна книга за за диносаурси освен што е сензорна, таа е и музичка. При само разгледување ако притиснете на соодветните места ке ги слушнете и звуците на животните.

   

  Зарем има нешто поедукативно и позабавно за најмалите?muzik

  Дополнителни информации

  Тежина 1 kg

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.