ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Книги за деца  >  Don’t Tickle the Polar Bear! – сензорна и музичка

  Don’t Tickle the Polar Bear! – сензорна и музичка

  1.050 ден

  Нема на залиха

  SKU: 9781474994682 Категорија: Ознаки: , , , , ,

  Опис

  Прекрасна сензорна и музичка книга за најмалите.

  Добирајте ги деловите кои го прикажуваат животното и притискаснете со прстот на деловите кои ќе произведат звуци. Дали има нешто позабавно и поедукативно за вашето дете?книkni

  Дополнителни информации

  Тежина 1 kg

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.