ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  DRAC GAME

  1.290 ден

  Игра од колекцијата „смирени игри“. Составен од предлози за игра која е без правила или упатства, за
  создавање, експериментирање и учење. Тоа овозможува да се работи на различни важни аспекти за развојот на детето од разиграна, спонтана и
  ненасочена гледна точка, овозможувајќи му да ја истражува својата креативност без ограничувања на детето – Игра која ја поттикнува креативноста и имагинацијата. – Ја стимулира меморијата и логиката – Промовира набљудување, концентрација и просторна ориентација. 47 парчиња во кутија.

  Нема на залиха

  SKU: FG018U Категорија: Ознаки: , , , , , , , Brand:

  Опис

  Илустрација: Queralt Armengol
  Возраст:3+ години
  Број на парчиња 100
  Материјал FSC хартија и рециклиран картон
  Пакување Цврста картонска кутија
   

  Дополнителни информации

  Бренд

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.