ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  Дрвен блендер со овошје Fruit &Smooth – Le Toy Van

  3.290 ден

  Нема на залиха

  Опис

  – Сет од дрвен блендер и овошје што се сече

  – Поттикнува креативна имагинација, социјален и јазичен развој

  – 6 парчиња овошје што се сече на поливини. Играта нуди можност за одземање и додавање на овошје охрабрувајки ја праксата на броење

  – Шарениот дизајн помага да се развие препознавањето на бојата и да се стимулира имагинацијата

  – Поттикнува креативна имагинација, социјален и јазичен развој

  – Охрабрува креативна интерактивна игра

  – Изработен од издржливо и долготрајно каучуковко дрво кое овозможува долготрајна забава а воедно се грижи и за здрава животна околина.

  – Обоен со нетоксични бои кои се тестираат според највисоките регулативи за безбедност за да се обезбеди безбедна игра

  Блендер со отстранлив бокал, 6 паррчиња плодови што може да се делат на половина, нож за играње и две големи чаши со отрстранливи додатоци.

  Возраст: 2+
  Димензии: 14 x 11.5 x 21cm

   

  Дополнителни информации

  Тежина 1 kg
  Бренд

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.