ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  Дрвен куклен театар – Le Toy Van

  9.800 ден

  Нема на залиха

  Опис

  – Интерактивен дрвен куклен театар кој има три различни прозорци за игра за да стимулира широка имагинативна игра

  – Играчката го поттикнува учењето преку игра поттикнувајќи ја креативноста и социјалниот развој

  – Изработен од издржливо и долготрајно каучуково дрво кое овозможува долготрајна забава а воедно се грижи и за здрава животна околина.

  – Уникатен дизајн со златни детали

  – Украсен со нетоксични бои кои се тестираат според највисоките регулативи за безбедност за да се обезбеди безбедна игра

   

  Време е за забава! Овој ретро дрвен куклен театар се одликува со жив и интервалски реверзибилен знак, сценска врата и две табли. Театарот има 3 завеси. Црвена сценска завеса, црна позадинска завеса и крем завеса. Постојат 3 различни прозорци со сценарио, вклучувајќи прозорец за изведба, прозорец за ужина и прозорец за билети.

  Возраст: 3+

  Превземи билети

  Дополнителни информации

  Тежина 10 kg
  Бренд

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.