ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  Дрвен сет за чај- Le Toy Van

  2.790 ден

  Нема на залиха

  Опис

  – Поттикнува креативна имагинација, социјален и јазичен развој

  – Неутрална боја за да може да се дели меѓу браќа и сестри и пријатели, со што се проширува употребата на играчки

  – Изработен од издржливо и долготрајно каучуково дрво кое овозможува долготрајна забава а воедно се грижи и за здрава животна околина

  – Безбедна играчка – украсена со нетоксични бои и тестирана според највисоките стандарди за безбедност

  Овој дрвен ретро сет за чај вклучува : филџани за чај, чајник, вреќичка за чај, лажичка, подметачи и послужавник. Сетот е со уникатен дизајн

  Возраст: 3+
  Димензии: 29 x 20 x 10cm
  ПРОИЗВЕДЕНО ВО АНГЛИЈА

  Дополнителни информации

  Тежина 1 kg
  Бренд

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.