ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Дрвени играчки, Кујни и додатоци  >  ДРВЕНА ИГРАЧКА КАФЕМАТ HAPE

  ДРВЕНА ИГРАЧКА КАФЕМАТ HAPE

  1.790 ден

  ДРВЕНА ИГРАЧКА КАФЕМАТ HAPE
  Релаксирањето со шолја кафе не е само за возрасни. Се што ви е потребно за една одлична шолја кафе вклучува: шолја, млеко, шеќер, кафе и лажица , децата ќе ја сакаат оваа прекрасна машина за кафе.
  Категорија Кујна и храна
  Главни материјали
  Парчиња 6
  Големина на пакувањето Д: 20 см, Ш: 12 см , В: 26 см

  Нема на залиха

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.