ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Дрвени играчки  >  ДРВЕНА ИГРАЧКА КУЛА СО АВТОМОБИЛИ CAR SLIDER VIGA

  ДРВЕНА ИГРАЧКА КУЛА СО АВТОМОБИЛИ CAR SLIDER VIGA

  1.590 ден

  ДРВЕНА ИГРАЧКА КУЛА СО АВТОМОБИЛИ CAR SLIDER VIGA
  Поставете ги автомобилите на врвот на патеката, а потоа гледајте како се движат надолу!
  Вклучува лизгач и 4 мини автомобили.

  Возраст: 18 месеци +
  Димензии: 31 x 29 x 1cm

  Природни, безбедни, едукативни и забавни.

  Боите и мастилата на играчките се нетоксични, безбедни за децата.
  Сите играчки се во согласност со европските безбедносни играчки EN71 и ASTM стандардите.

  Возраст: 18 месеци +

  Димензии на пакување CM
  31 x 29 x 10

  На залиха

  Кол.

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.