ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Дрвени играчки, Едукативни играчки  >  ДРВЕНА ИГРАЧКА МАСИЧКА СО АКТИВНОСТИ HAPE

  ДРВЕНА ИГРАЧКА МАСИЧКА СО АКТИВНОСТИ HAPE

  3.990 ден

  ДРВЕНА ИГРАЧКА МАСИЧКА СО АКТИВНОСТИ HAPE
  Оваа луда коцка за активности со циркус е одлична забава за најмалите. Свртете ги ротирачките дискови за да видите како светлата и проектираните рефлектори ја менуваат бојата.
  Потоа бескрајно забавувајте се обидувајќи се да ги поминете монистите низ жичениот лавиринт со летечкиот трапез уметник!

  Категорија играчки за учење
  Главни материјали
  Парчиња 1
  Големина на производот Д: 32.5, Ш: 26, В: 44 cm

  На залиха

  Кол.

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.