ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Дрвени играчки, Друштвена игра  >  ДРВЕНА ИГРАЧКА ПАРКИНГ СО АВТОМОБИЛИ 1085 MONI TOYS

  ДРВЕНА ИГРАЧКА ПАРКИНГ СО АВТОМОБИЛИ 1085 MONI TOYS

  4.390 ден

  ДРВЕНА ИГРАЧКА ПАРКИНГ СО АВТОМОБИЛИ 1085 MONI TOYS
  Дрвен паркинг/гаража на три ката 1085 – 25 единици

  Големина: 40x36x43,5 cm

  Тежина кг: 3,5

  Возраст: 3 години +

  Нема на залиха

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.