ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Дрвени играчки, Сложувалки  >  ДРВЕНА ИГРАЧКА ТАБЛА MAGNETIC WOLD PUZZLE + DRY ERASE VIGA

  ДРВЕНА ИГРАЧКА ТАБЛА MAGNETIC WOLD PUZZLE + DRY ERASE VIGA

  2.190 ден

  ДРВЕНА ИГРАЧКА ТАБЛА MAGNETIC WOLD PUZZLE + DRY ERASE VIGA
  Играјте со сложувалката и истражете го секој агол на светот. Забавен и едукативен начин да ја откриете планетата и да научите за географијата. Задната страна на сложувалката е корисна табла за суво бришење за пишување и цртање. Двојна ценета играчка!

  Карактеристики:

  Оваа Jumble World Map е направена од дрвен материјал со многу магнетни парчиња на неа.
  1 Реверзибилна табла.
  50+ дрвени магнетни парчиња.
  4 дрвени табли со слики.

  Преглед:

  Димензии на производот: 72 x 46 x 0,7 cm
  Тежина: N/A

  Нема на залиха

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.