ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Кујни и додатоци  >  ДРВЕНА ИГРАЧКА КУЈНА ЗА СУПЕР СЕРВИРАЊЕ HAPE

  ДРВЕНА ИГРАЧКА КУЈНА ЗА СУПЕР СЕРВИРАЊЕ HAPE

  7.490 ден

  In stock

  Description

  Соодветно за деца над 3 години.
  Вклучени се метална тава и шпатула за подготовка на првиот оброк
  Копчињата на рерната кликнуваат кога се вртат и микробрановата печка лесно се отвора
  Кога аспираторот е вклучен, се слуша звук на аспираторот и се пали светлото
  Димензии: 64 x 19 x 45,5 cm

  Reviews

  There are no reviews yet.

  Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.