ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Дрвени играчки  >  ДРВЕНА ИГРАЧКА КУЛА СО АВТОМОБИЛИ ЗА ТРКАЊЕ PHOOHI

  ДРВЕНА ИГРАЧКА КУЛА СО АВТОМОБИЛИ ЗА ТРКАЊЕ PHOOHI

  1.490 ден

  ДРВЕНА ИГРАЧКА КУЛА СО АВТОМОБИЛИ ЗА ТРКАЊЕ PHOOHI

  Нема на залиха

  SKU: PH05W006/4198 Категорија: Ознаки: , , ,

  Опис

  ДРВЕНА ИГРАЧКА КУЛА СО АВТОМОБИЛИ ЗА ТРКАЊЕ PHOOHI
  Сертификат: EN71/ASTM F963
  Големина на производот: 31 x 10 x 30 цм
  Големина на пакување: 31,5 x 30,5 x 10,5 цм
  Возраст: 18м+
  Материјал: иверица + цврсто дрво
  Тип: Други едукативни играчки
  Сертификат: ASTM
  Сертификат: EN71
  Сертификат: ce
  Пол: унисекс

  Играчки за предучилишна возраст
  – Децата уживаат со играчките градејќи го нивниот сопствен свет.

  Едукативни сложувалки
  – Децата уживаат да играат, учат и се обидуваат да го истражуваат и градат светот околу нив.

  Играчки кујни и храна
  – Децата уживаат заедно додека си играат меѓу себе.

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.