ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Дрвени играчки, Едукативни играчки  >  ДРВЕНА ИГРАЧКА ПАЗЛИ БУКВИ PHOOHI

  ДРВЕНА ИГРАЧКА ПАЗЛИ БУКВИ PHOOHI

  990 ден

  ДРВЕНА ИГРАЧКА ПАЗЛИ БУКВИ PHOOHI
  Сертификат: EN71 ASTM F963
  Возраст: 3Г+
  Големина на производот: 30 x 22,5 x 1,5 цм
  Големина на пакување: 46,6 x 31,3 x 26 цм
  Сертификат: ASTM
  Сертификат: EN71
  Сертификат: ce
  Пол: унисекс
  Материјал: дрво
  Тип: едукативна играчка/ сложувалкаИграчки за предучилишна возраст
  – Децата уживаат со играчките градејќи го нивниот сопствен свет.

  Едукативни сложувалки
  – Децата уживаат да играат, учат и се обидуваат да го истражуваат и градат светот околу нив.

  Играчки кујни и храна
  – Децата уживаат заедно додека си играат меѓу себе.

  На залиха

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.