ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Дрвени играчки, Играње на улоги  >  ДРВЕНА ИГРАЧКА РАБОТИЛНИЦА 1176 TOOKY TOY

  ДРВЕНА ИГРАЧКА РАБОТИЛНИЦА 1176 TOOKY TOY

  4.990 ден

  ДРВЕНА ИГРАЧКА РАБОТИЛНИЦА 1176 TOOKY TOY
  Опремена со различни алатки и прибор, оваа дрвена маса ќе стане омилено место за игра на младите мајстори.
  Исто така, ќе помогне да се развијат фини моторни вештини и способности како што се умешност и логично размислување.

  На залиха

  SKU: 0661176 Категории: , Ознаки: , , , Brand:

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.