ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Друштвена игра  >  ДРВЕНА ИГРАЧКА РОДЕНДЕНСКА ТОРТА PHOOHI

  ДРВЕНА ИГРАЧКА РОДЕНДЕНСКА ТОРТА PHOOHI

  930 ден

  ДРВЕНА ИГРАЧКА РОДЕНДЕНСКА ТОРТА PHOOHI

  На залиха

  Кол.
  SKU: PH01C005 Категорија: Ознаки: , , , ,

  Опис

  ДРВЕНА ИГРАЧКА РОДЕНДЕНСКА ТОРТА PHOOHI
  Препорачана возраст: 2 – 4 години
  Големина на пакување: 16,5 * 16,5 * 9 цм
  Сертификат: ASTM
  Сертификат: EN71
  Сертификат: ce
  Тип: Играчка за храна
  Материјал: МДФ + цврсто дрво + иверица.Играчки за предучилишна возраст
  – Децата уживаат со играчките градејќи го нивниот сопствен свет.Едукативни сложувалки
  – Децата уживаат да играат, учат и се обидуваат да го истражуваат и градат светот околу нив.Играчки кујни и храна
  – Децата уживаат заедно додека си играат меѓу себе.

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.