ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Дрвени играчки, Едукативни играчки  >  ДРВЕНА ИГРАЧКА СМЕТАЛКА PHOOHI

  ДРВЕНА ИГРАЧКА СМЕТАЛКА PHOOHI

  1.340 ден

  На залиха

  Кол.

  Опис

  Тип: Абакус играчка
  Материјал: буково дрво + иверица + цврсто дрво + метал
  Големина на производот: 29 x 7,5 x 15 цм
  Сертификат: EN71 ASTM F963
  Возраст: 3Г+
  Играчки за предучилишна возраст
  – Децата уживаат со играчките градејќи го нивниот сопствен свет.
  Едукативни сложувалки
  – Децата уживаат да играат, учат и се обидуваат да го истражуваат и градат светот околу нив.
  Играчки кујни и храна
  – Децата уживаат заедно додека си играат меѓу себе.

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.