ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Дрвени играчки  >  Дрвена играчка со топчиња и ксилофон – Janod

  Дрвена играчка со топчиња и ксилофон – Janod

  1.890 ден

  Прекрасна музичка играчка со 2 игри. Со неа може да се игра на тој начин што топчињата се удираат со чеканчето со изглед на пчела, за кога ќе паднат врз ксилофонот да создадат мелодија. Исто така, може да служи и како ксилофон, откако тој ќе се извлече од играчката.

   

  Бојадисана е со меки и современи бои на водена основа.

  На залиха

  SKU: 3700217351557 Категорија: Ознаки: , , , , , , Brand:

  Опис

  Димензии: 29.1 x 12 x 13 cm

  Материјал: Дрво, метал / Wood, metal

  Возраст: 1-3г

  Дополнителни информации

  Бренд

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.