ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Дрвени играчки  >  Дрвена количка трактор – Janod

  Дрвена количка трактор – Janod

  4.472 ден

  Ова е играчка од соништата! Ајде да седнеме зад воланот на овој ултра-реалистичен трактор и да 
  тргнеме во цела низа авантури! Овој дрвен трактор, со својата комбинација на бои и заоблени форми,
  е дизајниран да им помогне на децата на возраст од 12 месеци и повеќе да ги развијат своите моторни
  вештини додека го туркаат својот автомобил. Исто така, ќе им помогне да научат да ги контролираат 
  своите движења додека го истражуваат светот околу нив. Има вградена сирена за да сигнализира каква
  било опасност и да ги извести луѓето кога бебето ќе пристигне! Неговите 4 гумени гуми што работат 
  без звук и функционирањето на воланот значат дека може да се справи со се што може да му фрли
  дојде пред себе. Време е да тргнеме - работата на земјоделецот никогаш не е завршена!
  
  Информации за производот
  Димензии 54 x 26,6 x 33,4 cm (21,2 x 10,4 x 13,1")
  Материјал Дрво
  Тип на кутија Прекрасна кутија
  Максимална тежина 20 kg (44 lbs)

  Нема на залиха

  SKU: 3700217380533-4279 Категорија: Ознаки: , , , , , , , , , Brand:

  Опис

  Тракторот, омилената количка на децата
  Совршен за моторни вештини
  Достапно од 18 месеци
  
  

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.