ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Детски табли, маси и столчиња, Дрвени играчки  >  Дрвена масичка со 2 столчиња ПОЛАР – Janod

  Дрвена масичка со 2 столчиња ПОЛАР – Janod

  6.590 ден

  Со оваа дрвена маса со 2 столчиња во меки бои, децата можат да цртаат и играат бесконечно. Столчињата се прилагодени на големината на децата над 3 години. Во центарот на масичката има отвор за држач за моливи, бои и пенкала. Отстранливиот држач за моливи е дел од комплетот. Моливи не се вклучени.

  Нема на залиха

  Опис

  Материјал Дрво
  Димензии 60 x 60 x 47 cm
  Возраст 3-6 г

  Дополнителни информации

  Тежина 3 kg
  Бренд

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.