ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Дрвени играчки  >  Дрвени фигури TL799 TOOKY TOY

  Дрвени фигури TL799 TOOKY TOY

  990 ден

  Дрвени фигури TL799 TOOKY TOY

  In stock

  SKU: 066TL799 Category: Tags: , , Brand:

  Description

  Дрвени фигури во различна форма и боја, кои развиваат многу вештини, како конгнитивни способности и рефлекс на фаќање.
  Фигурите ја развиваат перцепцијата на боите и фината моторика од рана возраст, како и распознавањето на фигурите по обем, должина и висина.
  Изработени од високо квалитетно буково дрво.
  Наменето за деца 12м+.

  Reviews

  There are no reviews yet.

  Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.