ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Дрвени играчки  >  Дрвени фигури TL799 TOOKY TOY

  Дрвени фигури TL799 TOOKY TOY

  990 ден

  Дрвени фигури TL799 TOOKY TOY

  На залиха

  Кол.
  SKU: 066TL799 Категорија: Ознаки: , ,

  Опис

  Дрвени фигури во различна форма и боја, кои развиваат многу вештини, како конгнитивни способности и рефлекс на фаќање.
  Фигурите ја развиваат перцепцијата на боите и фината моторика од рана возраст, како и распознавањето на фигурите по обем, должина и висина.
  Изработени од високо квалитетно буково дрво.
  Наменето за деца 12м+.

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.