ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Дрвени играчки, Кујни и додатоци  >  ДРВЕНА ИГРАЧКА КУЈНА WHITE COUNTRY SMALL PHOOHI

  ДРВЕНА ИГРАЧКА КУЈНА WHITE COUNTRY SMALL PHOOHI

  7.490 ден

  ДРВЕНА ИГРАЧКА КУЈНА WHITE COUNTRY SMALL PHOOHI
  Вашето дете ќе стане вистински готвач со оваа модерна кујна. Прекрасна дрвена кујна специјално направена за малите готвачи кои сакаат да ги направат своите први чекори во готвењето.

  Димензија на кујната: 55.5х28х79см.
  Производот се препорачува за деца над 2 години. Сертификат: EN71 ASTM F963
  Големина на производот:55,5*28*79CM
  Пакување: Кутија во боја
  Големина на пакувањето:65*15*34CM
  Тежина: 8,5 KGS
  Сертификат: ASTM
  Сертификат: EN71
  Сертификат: ce
  Пол: унисекс
  Возраст опсег: 2 до 4 години
  Материјал: дрво

  Играчки за предучилишна возраст
  – Децата уживаат со играчките градејќи го нивниот сопствен свет.

  Едукативни сложувалки
  – Децата уживаат да играат, учат и се обидуваат да го истражуваат и градат светот околу нив.

  Играчки кујни и храна
  – Децата уживаат заедно додека си играат меѓу себе.

  На залиха

  SKU: SAWT18634/4182 Категории: , Ознаки: , , ,

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.