ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  ДУБАК UNICORN PINK CANGAROO

  3.990 ден

  Кога ќе дојде време Вашето дете да почне самостојно да гази и оди, Ви препорачуваме да го изберете најпогодниот дубак.
  Ви го претставуваме овој одличен, оригинален, шарен и исклучително функционален дубак, во кој Вашето дете ќе се чувствува безбедно и сигурно.
  Дубакот „Еднорог“ има 2 предни и 2 задни тркала кои ротираат 360 °.
  За поголема удобност на бебето, дубакот нуди 3 степени на висина, седиштето е многу меко и има висок наслон за грбчето.
  Вниманието на детето ќе го привлече музичката табла со 12 мелодии и одличните светлосни ефекти.
  За поголема безбедност, дубакот има силиконски стопери под основата.

  На залиха

  Кол.
  SKU: 0661027C1103 Категорија: Ознаки: , , , Brand:

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.