ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Друштвена игра, Едукативни играчки, Сложувалки  >  Едукативна сложувалка – Светските реткости

  Едукативна сложувалка – Светските реткости

  1.990 ден

  Сложувалка од 350 парчиња + 50 3Д фигури.

  На залиха

  Кол.

  Опис

  Оваа чудесна едукативна сложувалка ќе му овозможи на вашето дете да ги открие најпрепознатливите места на светот.

  Содржи и едукативна брошура за откривање на чудата на светот и нивните одлики. Содржи и 50 картонски фигури коишто треба да се постават на соодветното место на сложувалката, откако таа ќе се состави. Името на секој објект е наведено на задната страна на фигурата. Сетот содржи и постер.

  Дополнителни информации

  Тежина 1 kg
  Бренд

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.