ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Книги за деца  >  Fingerprint Activities Under the Sea

  Fingerprint Activities Under the Sea

  790 ден

  Преполна со забавни идеи за отпечатоци од прсти, оваа шарена книга за активности доаѓа со 
  сопствено мастило од седум различни бои. Украсете ги подводните сцени со ајкули, морски коњи, 
  нарвали, пингвини, па дури и потонат брод. Има едноставни упатства кои покажуваат како да се 
  отпечати секое суштество, а книгата има спирално врзување така што лежи рамно.
  
  Големина:64 страници Димензии:220 x 258mm

  Нема на залиха

  SKU: 9781474953597 Категорија: Ознаки: , , , , Brand:

  Опис

  Прекрасна книга за одлично зголемување на креативноста кај вашето дете.

  Дополнителни информации

  Тежина 1 kg

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.