ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Книги за деца  >  Fingerprint Activities Unicorns and Fairies

  Fingerprint Activities Unicorns and Fairies

  790 ден

  Следете ги чекор-по-чекор идеите за да ги пополните празнините во книгата со фингер принтерите од малите прстиња на дечињата. Направете самовили и шеговити еднорози. Нема потреба да купувате бои или мастила, само користете ги седумте бои на подлогата за мастило прикачена на задниот капак.

  Големина: 64 страници Димензии: 211 x 165 mm

  Нема на залиха

  SKU: 9781474997874/4220 Категорија: Ознаки: , , , , , Brand:

  Опис

  Прекрасна книга со одлична можност за зголемување на креативноста на вашето дете.

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.