ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Дрвени играчки  >  Флаута – Конфети – Janod

  Флаута – Конфети – Janod

  690 ден

  Дрвена флаута  3 x 3 x 31 cm

  “Confetti” е комплетна линија на музички играчки на Janod, којашто ги буди сите сетила и ги воведува најмалите музичари во прекрасниот свет на музичката импровизација.

  На залиха

  SKU: 3700217376307 Категорија: Ознаки: , , , , , Brand:

  Опис

  Материјал Дрво / Wood
  Возраст 3-8 г.

  Дополнителни информации

  Бренд

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.