ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  Garden Sounds

  1.050 ден

  Нема на залиха

  SKU: 9781409597698/4305 Категорија: Ознаки: , , , ,

  Опис

  Малите деца можат да слушаат како птица бебе пее, жаби што крeкаат во езерцето и буфови 
  како пукаат кога ги притискаат страниците на оваа прекрасна книга. 
  Шарените страници ги прикажуваат градината и езерцето на сонце и дожд и ноќе. 
  Со едноставен текст, дупки за ѕиркање и траги од прсти за истражување, ова е прекрасна прва книга 
  kniза природата и на отворено.

  Дополнителни информации

  Тежина 1 kg

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.