ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Магнетни книги и едукативни книги  >  GIRL’S CRAZY FACES – МАГНЕТНА КНИГА

  GIRL’S CRAZY FACES – МАГНЕТНА КНИГА

  978 ден

  На залиха

  Опис

  Eдукативни и забавни игри со кои лесно може да се ракува и да се носите насекаде! Премисата е 
  едноставна: децата можат да создаваат смешни ликови според дадените модели или слободно да ја 
  употребат својата имагинација. Машна за коса, очила и слично... со 55 магнети и 10 картички за модели
  сите комбинации се добредојдени! Откако ќе се отвори книгата, децата можат да ги стават магнетите на 
  магнетната страна од книгата.Совршени за долги патувања со автомобил или чекање. 

   

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

  Може да ви се допаѓа и…