ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  Гитара Конфети – Janod

  2.390 ден

   

   

   

   

  На залиха

  Кол.

  Опис

  Гитара со 6 метални жици.

  “Confetti” е комплетна линија на музички играчки на Janod, којашто ги буди сите сетила и ги воведува најмалите музичари во прекрасниот свет на музичката импровизација.

  материјал: дрво;

  димензии: 64 x 22 x 6.3 cm (25.2 x 8.7 x 2.5″);

  воздраст: 3-8 г

   

  Дополнителни информации

  Тежина 1 kg
  Бренд

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.