ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Едукативни играчки  >  ГЛОБУС ДЕН/НОЌ – BUKI FRANCE

  ГЛОБУС ДЕН/НОЌ – BUKI FRANCE

  3.950 ден

  Глобус од 21 cm за набљудување на земјата преку ден, а соѕвездијата ноќе.

  Кол.
  SKU: 3700802101338 Категорија: Ознаки: , , , Brand:

  Опис

  Доаѓа со USB-кабел и резервна LED светилка.

  Ден: истражете ја земјината топка со нејзините политички граници, мориња, планини и градови.

  Ноќ: погледнете во 88 соѕвездија и дознајте ги нивните имиња!

  Светилката обезбедува меко осветлување, така што децата можат да го користат глобусот како ноќно светло.

  Димензии на кутијата: 22.00 x 21.00 x 32.50 cm

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.