ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Дрвени играчки  >  Голема кујна МАКАРОН – Janod

  Голема кујна МАКАРОН – Janod

  13.690 ден

  Подготви вкусни јадења за пријателите, исто како мама и тато! Оваа дрвена кујна има закачалки за 3 метални лажици, 1 метална тава, 1 метално тенџере со капак 1 пржено јајце и ракавица. Содржи и 7 картонски кутии за храна (какао, шеќер, џус од портокал, брашно, сирење, ориз и млеко).

  Како и вистинските кујни, има ротирачки копчиња со звук (кога ќе го притиснете црвеното копче еднаш, се палат сијаличките за грејачите, а кога ќе ги притиснете два пати се слуша звук на вода што врие. Светлата и звукот се гасат самите по 30 секунди, или може да ги изгасите доколку стиснете на кочињата трет пат). Оваа фантастична, целосно опремена кујна исто така има и рерна, микробранова печка часовник, фрижидер и бифе со магнетни вратички.

  Висина на работната површина: 57 cm.

  Потребно е склопување.

  За да работат светлата и звукот се потребни 2 батерии LR6 1.5V (не се вклучени во сетот).

  На залиха

  SKU: 3700217365714/2014 Категорија: Ознаки: , , , ,

  Опис

  МатеријалДрво/WoodВозраст3-8 г.Димензии100 x 34 x 102.5 cm

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.