ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Сложувалки  >  I LOVE MY COLORS PUZZLE – Longji

  I LOVE MY COLORS PUZZLE – Longji

  1.500 ден

  Каков би бил животот без нашите бои? Живејте многу авантури со вашите моливи во сина, жолта, 
  црвена, розова, зелена и кафена боја!
  
  6 шарени реверзибилни сложувалки за најмалите во куќата да се забавуваат со боите кои најмногу 
  ги сакаат.
  
  Сложувалките се двострани

  Нема на залиха

  SKU: PZ006U Категорија: Ознаки: , , , , , Brand:

  Опис

  • Илустрација Marta Altés
  • Наменето за 3 – 103 години
  • Материјал FSC
  • Пакување: цврста картонска кутија
  • Големина на пакување 19 x 19 x 8 cm.
  • Weight 565 g.

  made in barcelona

  WARNING! Not suitable for children under three years. Small parts.

  The CE marking guaranties that this Londji Toy meets the European Toy Safety Standard EN71

  Our toys have successfully passed the most strict safety tests made by independent testing labs approved by the European Union authorities.

  EN71

  Дополнителни информации

  Тежина 1 kg

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.