ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Пластични играчки  >  ИГРАЧКА КУЛА ОД ШАРЕНИ КАМЧИЊА 6М+ ECO+ CHICCO

  ИГРАЧКА КУЛА ОД ШАРЕНИ КАМЧИЊА 6М+ ECO+ CHICCO

  672 ден

  ИГРАЧКА КУЛА ОД ШАРЕНИ КАМЧИЊА 6М+ ECO+ CHICCO
  Пирамида од камења

  На залиха

  Кол.
  SKU: 104920000/4174 Категорија: Ознаки: , , , , Brand:

  Опис

  Пирамида од камења
  5 камења од различни форми и големини
  За редење од најголемо до најмало или по кој било редослед
  Различни текстури на камењата
  Системот за прицврстување овозможува лесно редење камења едни врз други
  Без БПА, ПВЦ и фталат
  Направено од 80% рециклирана пластика
  Произведено во Италија

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.