ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Пластични играчки  >  ИГРАЧКА СОРТЕР КОЦКИ 2/1 ECO+ CHICCO

  ИГРАЧКА СОРТЕР КОЦКИ 2/1 ECO+ CHICCO

  632 ден

  Нова Smart2Play верзија на класичната игра со редење за развој на логичките асоцијативни вештини. 2 во 1

  На залиха

  Кол.
  SKU: 093731000 Категорија: Ознаки: , , , Brand:

  Опис

  Нова Smart2Play верзија на класичната игра со редење за развој на логичките асоцијативни вештини. 2 во 1
  – 5 Чаши со различна големина
  – 5 различни форми кои се пуштаат низ отворот на врвот
  – Чашите може да се ставаат една во друга

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.