ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Дрвени играчки  >  Играчка за влечење ЗАЈАЧИЊА – Janod

  Играчка за влечење ЗАЈАЧИЊА – Janod

  792 ден

  Нема на залиха

  SKU: 3700217382070 Категорија: Ознаки: , , , , Brand:

  Опис

  Семејство зајачиња коишто може да ги водите со себе каде и да одите. Извонредна играчка за ран детски развој, којашто помага во подобрувањето на моторичките вештини.

  Направена е од бука и цреша. Нозете на зајачињата се од имитација на кожа. Обоена со водени бои.

  Возраст: 1+

  Димензии: 18 x 8 x 10.5 cm

   

  Дополнителни информации

  Тежина 1 kg
  Бренд

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.