ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Сложувалки  >  JE SUIS BALLERINE PUZZLE- Longji

  JE SUIS BALLERINE PUZZLE- Longji

  1.112 ден

  Сè е подготвено? Балетските чевли, тутуто… се движат по ритамот на музиката.. Откријте го светот на танцот со оваа сложувалка од 100 парчиња.

  На залиха

  SKU: PZ340U/4221 Категорија: Ознаки: , , , , , , , , , Brand:

  Опис

  Илустрација: Соња Вимер
  Материјал: FSC хартија и рециклиран картон
  Пакување: Цврста картонска кутија
  Големина: 85 x 32 cm.
  Големина на пакување: 38 x 15 x 6,5 cm.

  Дополнителни информации

  Бренд

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.