ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Дрвени играчки  >  Касичка за пари ПРАСЕ – Janod

  Касичка за пари ПРАСЕ – Janod

  1.290 ден

  Со оваа касичка, штедењето ќе биде вистинско задоволство.

  Нема на залиха

  SKU: 3700217346539/2603 Категорија: Ознаки: , , , , Brand:

  Опис

  Материјал: Дрво

  Димензии: 12,5 x 11 x 12 cm

  Возраст: 3+

   

  Дополнителни информации

  Тежина 1 kg
  Бренд

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.