ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Дрвени играчки  >  Касичка за пари ЗАЈАЧЕ – Janod

  Касичка за пари ЗАЈАЧЕ – Janod

  1.290 ден

  Со оваа касичка, штедењето ќе биде вистинско задоволство.

  На залиха

  Кол.
  SKU: 3700217346546 Категорија: Ознаки: , , , , Brand:

  Опис

  Материјал: дрво

  Возраст: 3+

  Димензии: 12 x 11 x 16 cm

   

   

  Дополнителни информации

  Тежина 1 kg
  Бренд

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.