ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Шеширчиња  >  Ki ET LA Шешир со УВ Заштита ICE KREAM 9години

  Ki ET LA Шешир со УВ Заштита ICE KREAM 9години

  1.192 ден

  Шеширче со 100% заштита од сонце.
  Oeko-Tex памук со UPF 50+ UV заштита.
  Уникатен, унисекс стил. Израборени во Париз. 
  Ексклузивни модели на Ki ET LA.
  Реверзибилно: внатрешниот дел е во Бела и Црна Панама боја/надворешниот е шарен со ексклузивни 
  дизајни. Двете страни се со заштита од сонце.
  Многу удобно: лесен памук / брзо сушење - Ленти за прицврстување
  Производот е Еко и истиот може да се рециклира. 
  Oeko-tex памук.Без токсична супстанција за човекот и околината. 
  Картонска амбалажа што може да се рециклира.

  На залиха

  Кол.
  SKU: KA6KREAM Категорија: Ознаки: , , , , , , Brand:

  Опис

  ,

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.