ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Колички  >  КОЛИЧКА OHLALA 3 GRAY MIST 0M+ CHICCO

  КОЛИЧКА OHLALA 3 GRAY MIST 0M+ CHICCO

  8.239 ден

  OHlalà 3 е апсолутно лесна и компактна кога ќе се затвори. Модерна, тренди и удобна, лесно ќе привлече сечие внимание. Нуди голема удобност од раѓање до 15кг тежина. Новите тркала го прават возењето понежно – идеално за секојдневно возење низ град.

  Супер лесна: само 4,2кг, OHlalà 3 може да се крене само со еден прст. Предната пречка може да се користи како рачка за носење.

  Ултра компактна: систем за затварање со една рака.

  Удобна во секоја ситуација: тендата со продолжеток има УВ50+ заштита, наслонот за грб и држачот за нозе може да се прилагодат.

  Нови тркала: OHlalà 3 има нови, поголеми и порапави тркала, за непречени авантури со бебето!

  Карактеристики:
  Предната пречка може да се користи како рачка за носење.
  Систем на затварање со една рака.
  Тенда со УВ50+ заштита.
  Поголеми тркала.
  Димензии:(должина, ширина, висин) 81 x 47 x 101 cm
  Димензии на затворена количка: 30 x 47 x 72 cm
  Тежина: 4,2кг
  Максимална издржливост: 15кг.
  Материјал: рамката направена од алуминиум, седиштето направено од 100% полиестер.
  Начин на одржување: материјалот се вади и се пере, рамката може да се брише со влажна крпа.

  На залиха

  SKU: 797337200 Категорија: Ознаки: , Brand:

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

  Може да ви се допаѓа и…