ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Дрвени играчки  >  Количка CRAZY DOGGY Бренд: Janod

  Количка CRAZY DOGGY Бренд: Janod

  3.590 ден

  Возете ги своите играчки насекаде во оваа прекрасна количка. Гумените прстени на тркалцата не оставаат траги на подот и го прават движењето на оваа количка многу тивко.

  Нема на залиха

  SKU: 3700217359959/2372 Категорија: Ознаки: , , , , , , Brand:

  Опис

  Димензии 49 x 31 x 45.5 cm
  Материјал Дрво, метал / Wood, metal
  Возраст 1-4 г.

  Дополнителни информации

  Тежина 2 kg

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.