ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Дрвени играчки  >  Количка за туркање ЗАЈАЧЕ – Janod

  Количка за туркање ЗАЈАЧЕ – Janod

  3.290 ден

  На залиха

  SKU: J08207 Категорија: Ознаки: , , , , , Brand:

  Опис

  Ова зајаче многу сака да шета наоколу и да излегува надвор, помагајќи им на малите дечиња да го откријат светот околу себе.

  Количката е дизајнирана за да им помогне на децата од 1 година и понатаму, коишто ги прават своите први чекори, да одржуваат рамнотежа и да одат напред. Откако ќе стигнат каде што сакаат, дечињата можат да си играат со деветнаесетте големи портокалови и бели дрвени блокчиња.

  Подоцна, ќе учат да бројат со сметалото со моркови.

  Количката има систем против превртување и гумени додатоци за кочење што може да се отстранат.

  Димензии: 32 x 26 x 42 cm

  Потребно е склопување.

  Дополнителни информации

  Тежина 2 kg

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.