ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Дрвени играчки  >  Количка нилски коњ – Janod

  Количка нилски коњ – Janod

  4.890 ден

  Оваа тренди количка, со изглед на нилски коњ, е идеална за развојот на моторичките вештини кај децата и чувството за рамнотежа. Ќе се претвори во идеален придружник, помагајќи во подобрувањето на држењето на телото, додека им овозможува да го откријат светот околу нив.

  Децата можат да ја користат малата преграда напред за да ги носат со себе своите омилени играчки каде и да одат. Ергономските дршки овозможуваат оптимално држење со малите детски раце. И конечно, со четирите гумени тркалца, оваа количка нема да остава никакви траги на подот, а истоверемно овозможува безбеден и добар контакт со подлогата.

   

  Потребно е склопување.

  На залиха

  SKU: 3700217380038 Категорија: Ознаки: , , , , Brand:

  Опис

  Димензии 60 x 29 x 37 cm
  Материјал Дрво/Wood
  Возраст 1-3 г

  Дополнителни информации

  Тежина 2 kg

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.